O nas

Podstawowe założenia naszego biura odzwierciedla jego nazwa – zauważając istotną różnicę pomiędzy opieką, a obsługą klienta, wychodzimy naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, jakie stawia rynek obrotu nieruchomościami.

Nasze działania opieramy na doświadczeniu zawodowym, efektywności, innowacyjności i rzetelności w podejmowaniu działań rynkowych. Do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny, analizując dokładnie potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Dzięki pełnemu poświęceniu i zaangażowaniu w naszą pracę, staliśmy się częścią złożonego, dynamicznego systemu, jakim jest rynek nieruchomości. Prowadząc naszych klientów, opieramy się o aktualne strategie, bazujące na rzetelnej analizie rynkowej.

Wykorzystując profesjonalny sprzęt multimedialny, różnorodne techniki sprzedaży i formy reklamy, dążymy do efektywnej i sprawnej realizacji umów pośrednictwa.

Nasze biuro to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą. Podczas wykonywania naszych zadań musimy działać na cyferkach i tabelkach, ale nie zapominamy o ludziach, dla których te zadania realizujemy. Kładziemy ogromny nacisk na to, aby nasz klient przeszedł przez proces transakcyjny bezpiecznie i sprawnie. Ciągła wymiana informacji, kompleksowa obsługa prawna i raportowanie z bieżąco realizowanych zadań w ramach umowy, stanowią fundament przyjętej etyki Patronatu.

W zakresie świadczonych przez Nas usług należy: 


Patronat Nieruchomości współpracuje w zakresie prowadzonej działalności z:


Jesteśmy do Państwa dyspozycji !

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
21 4
Niepoprawny wynik