Obiekt na sprzedaż Sicienko, KRUSZYN

1100.00 m²
4 727,27 zł/m2
PAT-BS-1127
Oblicz ratę kredytu

5 200 000 zł

Obiekt na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty PAT-BS-1127
Powierzchnia 1 100,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 5 200 m²
Rodzaj obiektu restauracja
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Rok budowy 2014
Gaz tak - miejski
Woda ciepła z pieca CO
Ogrzewanie C.O. GAZOWE
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Własny parking tak
Prąd jest
Kanalizacja miejska

Opis nieruchomości

Przedstawimy bardzo dobrze utrzymaną i bardzo dobrze prosperującą salę weselną z kompletnym wyposażeniem z częścią noclegową, kuchenną  o powierzchni 1100 m2, wybudowana na działce o powierzchni 5200 m2. Z dużym potencjałem pod dom opieki, obiekt Beauty i Spa lub w dalszym ciągu jako obiekt organizujący imprezy okolicznościowe .

OPIS BUDYNKU:
Oferowany obiekt został wybudowany w roku 2007 i rozbudowany w roku 2014. Nieruchomość została umiejscowiona w jednym z krańców działki, co umożliwia dalszą ewentualną rozbudowę i pozwoliło stworzyć sporych rozmiarów ogród. Działka wokół nieruchomości jest całkowicie zagospodarowana drzewami, żywotnikami oraz trawnikiem. Utworzone są parkingi i chodniki  komunikacyjne z betonowych płyt. Całość jest ogrodzona wysokim płotem co znacznie wpływało na bezpieczeństwo gości.

MATERIAŁY BUDOWLANE:
Budynek murowany, został wykonany metodą tradycyjną. Obecnie ściany od zewnętrznej strony docieplone styropianem i została nałożona warstwa tynku strukturalnego w jasnej kolorystyce. Dach płaski na starszej części nieruchomości natomiast na nowszej części dach dwuspadowy pokryty blachodachówka, konstrukcja nośna drewniana , stropy lite zalewane betonem. Ściany zewnętrzne wykonane częściowo z bloczków betonu komórkowego Suporex 24 cm, dodatkowo docieplone styropianem. Okna PCV. Posadzki zostały odizolowane styropianem 10 cm od gruntu wykończone wylewką betonową. Fundamenty wylewane zbrojone, odizolowane i zabezpieczone folia kubełkową.

MEDIA:
W budynku występują instalacje:
- wodna gminna, 
- elektryczna miedziana (prąd użytkowy 230 V, siła dodatkowo sala została wyposażona w agregat prądotwórczy o mocy 40 kV),
- kanalizacyjna miejska,
- grzewcza gazowa całkowicie nowa poprowadzona na rurkach miedzianych z nowymi grzejnikami,
- mechaniczna wentylacja oraz klimatyzacja,
- alarmowa z monitoringiem.

OGRZEWANIE:
Obiekt ogrzewany dwoma piecami gazowymi. Moc pieców została dobrana do przewidywanej pracy na potrzeby ogrzania całej powierzchni nieruchomości. Zamontowane grzejniki w obiekcie są stalowe płytowe nowego typu. 

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

Obiekt jest piętrowy o powierzchni użytkowej 1100 m2 po modernizacji. W skład domu wchodzą następujące poziomy: parter, piętro. Wymiary pomieszczeń i rzuty kondygnacji zostały poddane lekkiej modernizacji udostępnienie rzutów i całej dokumentacji techniczne oraz bardziej szczegółowe dane po kontakcie z agentem prowadzącym ofertę.  

KONDYGNACJE:

a) Kondygnacja 1 o powierzchni około 670 m2 dzieli się na  3 części utrzymana w wysokim standardzie higienicznym i wykończeniowym z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym prowadzenie działalności od zaraz;
- Sala główna o powierzchni 300 m2 mieszcząca 180 osób przy imprezie tanecznej, 240 osób impreza zasiada;
- Komunikacja, łazienki, szatnia i pokój dla dzieci o powierzchni 240 m2;
- Kuchnia i zaplecze do magazynowania i przechowywania-chłodnia o powierzchni 160 m2. Kuchnia wyposażona kompletnie w sprzęt elektryczny, gazowy, wentylacyjny umożliwiający łatwą produkcję cateringową;

b) Kondygnacja 2 o powierzchni użytkowej 360 m2 zawiera:
- 10 pokoi hotelowych od 2 osobowych do 5 osobowych kompletnie wyposażonych w łózka.
- 2 ogólnodostępne łazienki dla gości;
- sala konferencyjna o powierzchni 55 m2 na 40 osób;
- mała kuchnia pomocnicza;
- pomieszczenie magazynowe;

POTENCJAŁ INWESTYCYJNY:
Nieruchomość wykazuje niezwykle wysoki potencjał inwestycyjny z przewidywaną, bardzo wysoką stopą zwrotu. Na potencjał inwestycyjny i oszacowanie bezpieczeństwa poczynionej inwestycji składają się:

a) Powierzchnia użytkowa, jej rozkład i możliwości adaptacji pod działalność w kierunku hotelarskim, domu opieki, obiektu Beauty i spa lub jak dotychczas obiektu usługowego pod organizację imprez okolicznościowych.

b) Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i cichej miejscowości oddalonej od miasta Bydgoszczy w odległości 15 km. Infrastruktura parkingowa w obrębie samej nieruchomości również została wykończona i wyłożona betonowymi płytami przed frontową częścią budynku. Budynek jest zlokalizowany mało ruchliwej części miejscowości. Takie położenie wpływało na spore zainteresowanie klientów ze względów bezpieczeństwa o najmłodsze osoby.

Obecnie obiekt zakończył działalność natomiast jest możliwość nabycia gotowego biznesu z wypracowaną bardzo dobrą opinią i całym marketingiem oraz nazwą.  Dokumentacja finansowa jest do wglądu na spotkaniu prezentacyjnym.  

KOSZTY UTRZYMANIA OBIEKTU:
Roczne koszty utrzymania obiektu w okresie wzmożonej działalności tj. podatek od nieruchomości roczny 20 000 zł, energia elektryczna 25 000 zł na rok.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w miejscowości Kruszyn, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, gminie Sicienko. 

Cena nieruchomości wraz z kompletnym wyposażeniem i brandingiem pozwalając na rozpoczęcie działalności od zaraz wynosi 5 200 000 zł z możliwością negocjacji.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu.

Opiekun oferty:
Michał Lizik
tel. 507-282-033

 

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
20 2
Niepoprawny wynik